RABO CLUBKAS CAMPAGNE.

RABO CLUBKAS CAMPAGNE

 

5 september 2016

Beste Berghem Sporters, vrienden en familie, de Rabobank Clubkas Campagne zit er weer aan te komen. Dat kan weer extra geld voor onze club opleveren. Het enige wat u hiervoor moet doen is lid worden (voor 15 september) van de Rabobank (wat overigens geheel gratis is !!!). Daarna krijgt u van de bank de gelegenheid om te stemmen op de club van uw keuze. Meer informatie over de campagne vindt u op de website van de Rabobank. www.rabobank.nl/ossbernheze. Wij hebben ons doel gesteld in het licht van onze nieuw accommodatie, namelijk de Realisering van een Pannaveldje en Speeltuintje op het nieuwe sportpark. Wat kun jij verder nog doen ?? Informeer als clublid in de eigen omgeving bij familie, vrienden en kennissen of zij al lid zijn van Rabobank Oss Bernheze, help eventueel degenen die wat moeite hebben met de computer zich als lid te aan te melden, en vraag of zij op Berghem Sport willen stemmen. Met elkaar kunnen we een mooie bijdrage leveren voor de toekomst van onze club !!

Het Bestuur