Jumbo sparen voor je sportvereniging is ten einden. (17956) Eindstand….

Beste Leden,

JE KUNT GEEN SPORTPUNTEN MEER IN LEVEREN OF INVULLEN DE ACTIE IS AFGELOPEN.

 

Vanaf woensdag 2 november kunt u bij Jumbo gaan sparen voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van € 10,– ontvangt u een sportpunt. Deze sportpunten kunt u toekennen aan een sportvereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen deze punten aan onze sportvereniging te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport- en spelmaterialen voor onze vereniging aanschaffen.

Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl/provincie/noord-brabant/?regio=7 kunt u onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunt u de sportpunten ook direct aan onze vereniging toekennen. U kunt uw gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. Bij de ingang van de sportkantine ingang secretariaat staat een dropbox waar u ze in achter kunt laten.

Wij willen u bij voorbaat danken voor het meesparen voor onze vereniging!

 

jumbosparenzz_bs

Bedankt voor de sportpunten namens Berghem Sport.