Rabobank Clubkas Campagne 2018.

Rabobank Clubkas Campagne 2018

Beste Berghem Sporters, vrienden en familie, de Rabobank Clubkas Campagne zit er weer aan te komen. Dat kan weer extra geld voor onze club opleveren. Het enige wat u hiervoor moet doen is lid worden (vóór 21 augustus as !) van de Rabobank (wat overigens geheel gratis is !!!). Als je klant bent, ben je niet automatisch lid.! Het lidmaatschap aanvragen kan via de website www.rabobank.nl/ossbernheze. Daarna krijgt u van de bank de gelegenheid om te stemmen op de club van uw keuze. Wij hebben ons doel gesteld in het licht van onze nieuw accommodatie, namelijk de aanschaf van een nieuw Scorebord.

Wat kun jij verder nu doen ?? Informeer als clublid in de eigen omgeving bij familie, vrienden en kennissen of zij al lid zijn van Rabobank Oss Bernheze, help eventueel degenen die wat moeite hebben met de computer zich als lid te aan te melden, en vraag of zij op Berghem Sport willen stemmen. Met elkaar kunnen we een mooie bijdrage leveren voor de toekomst van onze club !!

rabo_clubkas