Home

Programma
Afgelastingen
Score
Zaterdag 3 december 2016
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Nulandia JO19-1 - Berghem Sport JO19:1
Kolenberg, B.F.
15:00
13:45
comp.
Berghem Sport JO19:2 - Margriet JO19-3
Arbiter Margriet
16:45
16:00
comp.
Berghem Sport JO17:1 - Stiphout Vooruit JO17-1
Scheper, Y.J.
15:00
14:30
comp.
Berghem Sport JO17:3 - Festilent JO17-3
Pablo van Maren
15:00
14:15
comp.
Rhode MO17-1 - Berghem Sport MO17:1
-
13:00
12:00
comp.
Berghem Sport MO17:2 - Nulandia MO17-1
Stefan Hendriks
15:00
14:15
comp.
Berghem Sport JO15:1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
Kees van Veldhoven
12:30
12:00
comp.
EVVC JO15-1 - Berghem Sport JO15:2
-
13:00
11:45
comp.
HVCH JO15-5 - Berghem Sport JO15:3
-
11:15
10:00
comp.
Berghem Sport JO15:4 - DAW JO15-4
Eric Vos
12:30
11:45
comp.
Hapse Boys MO15-1 - Berghem Sport MO15:1
-
11:30
10:30
comp.
HVCH JO13-1 - Berghem Sport JO13:1
-
12:15
11:15
comp.
SES JO13-1 - Berghem Sport JO13:2
-
13:00
11:45
comp.
MOSA'14 JO13-1 - Berghem Sport JO13:3
-
11:30
10:15
comp.
Berghem Sport JO13:4 - Nooit Gedacht JO13-2
Pablo van Maren
12:30
11:45
comp.
ST Ravenstein/SDDL JO13-3 - Berghem Sport JO13:5
-
10:30
09:15
comp.
FC Uden MO13-1 - Berghem Sport MO13:1
-
11:30
10:30
comp.
Berghem Sport JO13:6M - NLC'03 JO13-3M
Leider
12:30
12:00
comp.
Wilhelmina Boys JO12-1 - Berghem Sport JO12:1
-
11:15
10:15
comp.
Berghem Sport JO11:1 - Nulandia JO11-1
-
10:30
10:00
comp.
FC de Rakt JO11-1G - Berghem Sport JO11:2
-
10:00
09:00
comp.
ST Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11:3
-
10:00
09:00
comp.
Berghem Sport JO11:4 - MOSA'14 JO11-1
-
10:30
10:00
comp.
Berghem Sport JO11:5 - Prinses Irene JO11-3
-
10:30
09:30
comp.
Prinses Irene JO11-5 - Berghem Sport JO11:7
-
09:00
08:00
comp.
Berghem Sport JO11:8 - HVCH JO11-8
-
10:30
10:00
comp.
Berghem Sport JO11:9 - DAW JO11-5G
Pablo van Maren
08:45
08:15
comp.
ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO11-2 - Berghem Sport MO11:1
-
09:30
08:30
comp.
Berghem Sport JO10:1 - HVCH JO10-1
-
10:30
10:00
comp.
UDI'19/Beter Bed JO9-1 - Berghem Sport JO9:1
-
09:00
08:00
comp.
Berghem Sport JO9:2 - Maliskamp JO9-1
-
10:30
09:45
oefen
Berghem Sport JO9:3 - ST Ravenstein/SDDL JO9-1
-
08:45
08:15
comp.
Berghem Sport JO9:4 - DAW JO9-3
-
08:45
08:15
comp.
NLC'03 JO9-2 - Berghem Sport JO9:5
-
09:00
08:00
comp.
Berghem Sport JO9:6 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6
-
08:45
08:15
comp.
Berghem Sport JO9:7 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-11
-
08:45
08:00
comp.
Berghem Sport JO9:8 - Prinses Irene JO9-3
-
08:45
08:00
comp.
Blauw Geel'38/JUMBO JO9-7 - Berghem Sport JO9:9
-
09:15
08:15
comp.
Berghem Sport JO9:10 - Achilles Reek JO9-1
-
08:45
08:15
comp.
GVV'57 JO9-4 - Berghem Sport JO9:11
-
09:00
07:45
comp.
Berghem Sport JO8:1 - Rhode JO8-1
Reno van der Ven
08:45
08:15
comp.
Zondag 4 december 2016
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Berghem Sport 1 - Den Dungen 1
Ven, P.J. van der
14:15
12:45
comp.
Berghem Sport 2 - HVCH 4
Casper van Schaijk
11:45
11:00
comp.
Nooit Gedacht 4 - Berghem Sport 4
-
12:30
11:30
comp.
Berghem Sport 5 - Nooit Gedacht 7
Eric Vos
10:30
09:30
comp.
SDDL 3 - Berghem Sport 6
-
11:00
-
comp.
MOSA'14 5 - Berghem Sport 7
-
11:00
09:45
comp.
HVCH 12 - Berghem Sport 8
-
12:00
11:00
comp.
Berghem Sport 9 - FC Schadewijk 5
Karel Bimbergen
09:30
08:45
comp.
Margriet VR1 - Berghem Sport VR1
-
11:00
09:45
comp.
Zaterdag 3 december 2016
Nr.
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
44727
MOSA'14 JO13-1 - Berghem Sport JO13:3
-
11:30
10:15
comp.
44683
Berghem Sport JO13:6M - NLC'03 JO13-3M
Leider
12:30
12:00
comp.
Zondag 27 november 2016
Wedstijd
Score
Soort
DSC 1 - Berghem Sport 1
1-3
comp.
Margriet 3 - Berghem Sport 2
4-5
comp.
Berghem Sport 4 - Festilent 6
0-8
comp.
Herpinia 4 - Berghem Sport 5
5-4
comp.
Berghem Sport 6 - Herpinia 5
1-1
comp.
Berghem Sport 8 - Nooit Gedacht 5
2-5
comp.
NLC'03 4 - Berghem Sport 9
4-5
comp.
Berghem Sport VR1 - Nooit Gedacht VR4
6-9
comp.
Zaterdag 26 november 2016
Wedstijd
Score
Soort
Berghem Sport JO19:1 - Heeswijk JO19-1
3-0
comp.
MOSA'14 JO19-1 - Berghem Sport JO19:2
2-4
comp.
HVCH JO17-1 - Berghem Sport JO17:1
5-2
comp.
Berghem Sport JO17:2 - OSS'20 JO17-3
3-0
comp.
Nulandia JO17-2 - Berghem Sport JO17:3
2-4
comp.
ST SDDL/Ravenstein MO17-1 - Berghem Sport MO17:2
2-0
comp.
Stiphout Vooruit JO15-1G - Berghem Sport JO15:1
2-5
comp.
Berghem Sport JO15:3 - EVVC JO15-2
4-0
comp.
SJO/VITA JO15-2 - Berghem Sport JO15:4
6-5
comp.
Berghem Sport MO15:1 - Olympia'18 MO15-1
0-1
comp.
Berghem Sport JO13:1 - OJC ROSMALEN JO13-1
1-6
comp.
Berghem Sport JO13:2 - Venhorst JO13-1G
0-4
comp.
Berghem Sport JO13:3 - Cito JO13-1
0-10
comp.
OSS'20 JO13-4 - Berghem Sport JO13:4
0-3
comp.
Berghem Sport JO13:5 - OSS'20 JO13-6
5-0
comp.
UDI'19/Beter Bed MO13-1 - Berghem Sport MO13:1
5-2
comp.
ST Heeswijk/Avesteyn JO13-4M - Berghem Sport JO13:6M
0-4
comp.
OSS'20 JO12-1 - Berghem Sport JO12:1
2-5
comp.
Berghem Sport JO11:1 - ST GVV'57/SCV'58 JO11-1
5-2
comp.
TOP JO11-2 - Berghem Sport JO11:2
2-7
comp.
Berghem Sport JO11:3 - ST SDDL/Ravenstein JO11-2
18-3
comp.
Nooit Gedacht JO11-2 - Berghem Sport JO11:4
8-6
comp.
FC Uden JO11-2 - Berghem Sport JO11:5
8-1
comp.
Berghem Sport JO11:7 - NLC'03 JO11-2
4-0
comp.
Nulandia JO11-3 - Berghem Sport JO11:8
4-0
comp.
Berghem Sport JO11:9 - SJO/VITA JO11-2
4-0
comp.
Berghem Sport MO11:1 - HBV MO11-2
2-4
comp.
TOP JO10-1 - Berghem Sport JO10:1
2-12
comp.
Berghem Sport JO9:1 - DAW JO9-1
1-6
comp.
Nooit Gedacht JO9-2 - Berghem Sport JO9:3
0-15
comp.
UDI'19/Beter Bed JO9-5 - Berghem Sport JO9:4
2-3
comp.
Berghem Sport JO9:5 - MOSA'14 JO9-1
4-0
comp.
Odiliapeel/Braks Gro JO9-1G - Berghem Sport JO9:6
1-0
comp.
Volkel JO9-3 - Berghem Sport JO9:7
0-1
comp.
Margriet JO9-4G - Berghem Sport JO9:8
6-1
comp.
Berghem Sport JO9:9 - Nulandia JO9-4
0-1
comp.
Blauw Geel'38/JUMBO JO9-9M - Berghem Sport JO9:10
1-0
comp.
Berghem Sport JO9:11 - Margriet JO9-7
0-1
comp.
Margriet JO8-2 - Berghem Sport JO8:1
0-13
comp.