Afgelastingen

Zaterdag 25 november 2017
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Berghem Sport JO19:1 - SCMH JO19-1
-
16:00
15:15
comp.
Juliana Mill JO19-1 - Berghem Sport JO19:2
-
15:00
13:45
comp.
Berghem Sport JO19:3 - Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6
Pablo van Maren
16:00
15:15
comp.
Sparta'25 JO17-1 - Berghem Sport JO17:1
-
14:30
13:30
comp.
Constantia JO17-1 - Berghem Sport JO17:2
-
14:30
13:15
comp.
Berghem Sport JO17:2 - Volkel JO17-1
-
15:00
14:15
comp.
Berghem Sport JO17:3 - OSS'20 JO17-6
-
15:00
14:15
comp.
VOW MO17-1 - Berghem Sport MO17:1
-
13:00
12:00
comp.
Berghem Sport JO15:1 - Deurne JO15-1
-
14:00
13:30
comp.
UDI'19/CSU JO15-2 - Berghem Sport JO15:2
-
13:00
11:45
comp.
Berghem Sport JO15:2 - UDI'19/CSU JO15-3
-
14:00
13:15
comp.
UDI'19/CSU JO15-4 - Berghem Sport JO15:3
-
13:00
11:45
comp.
Prinses Irene JO15-3G - Berghem Sport JO15:4
-
12:45
11:30
comp.
Berghem Sport MO15:2 - Vorstenbossche Boys MO15-1
-
15:00
14:30
comp.
SC 't Zand JO13-1G - Berghem Sport JO13:1
-
11:15
10:15
comp.
Berghem Sport JO13:2 - DAW JO13-2G
-
10:30
09:45
comp.
Cito JO13-2 - Berghem Sport JO13:3
-
11:00
-
comp.
Berghem Sport JO13:4 - Festilent JO13-3G
-
12:15
11:30
comp.
Nooit Gedacht JO13-4M - Berghem Sport JO13:5M
-
12:45
11:45
comp.
UDI'19/CSU JO11-1 - Berghem Sport JO11:1
-
11:30
10:15
comp.
ST Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11:2
-
10:00
09:00
comp.
Berghem Sport JO11:4 - Margriet JO11-5
-
12:30
12:00
comp.
Avanti'31 MO11-1 - Berghem Sport MO11:1
-
09:30
08:30
comp.
Berghem Sport JO10:1 - Margriet JO10-2
-
10:30
09:50
comp.
Margriet JO9-1 - Berghem Sport JO9:1
-
08:45
07:45
comp.
OSS'20 JO9-2 - Berghem Sport JO9:3
-
08:45
07:45
comp.
FC Uden JO9-1 - Berghem Sport JO9:4
-
09:00
08:00
comp.
Berghem Sport JO9:5 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3
-
08:45
08:15
comp.
Berghem Sport JO9:6 - OSS'20 JO9-3
-
08:45
08:15
comp.
Berghem Sport JO9:7 - Margriet JO9-6G
-
08:45
08:05
comp.
Schijndel/DE WIT JO8-1 - Berghem Sport JO8:1
-
09:00
08:00
comp.
FC de Rakt JO8-1 - Berghem Sport JO8:2
-
09:00
08:00
comp.
Berghem Sport JO8:3 - FC de Rakt JO8-2
-
08:45
08:15
comp.
Berghem Sport JO8:4 - DAW JO8-2
-
08:45
08:15
comp.
Berghem Sport JO8:5 - DAW JO8-3
-
08:45
08:15
comp.
Festilent JO8-3 - Berghem Sport JO8:6
-
09:00
08:00
comp.
Zondag 26 november 2017
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Vitesse'08 1 - Berghem Sport 1
-
14:30
12:00
comp.
Berghem Sport 2 - UDI'19/CSU 4
-
11:45
10:45
comp.
Zaterdag 16 december 2017
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Berghem Sport JO19:2 - Zwaluw / VFC JO19-2
-
16:00
15:15
Vriend.
Zaterdag 13 januari 2018
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Berghem Sport JO19:2 - Emplina JO19-2
-
15:00
14:15
Vriend.
O.J.C. Rosmalen - Berghem Sport JO17:1
-
00:00
-
toernooi
Best Vooruit JO13-1 - Berghem Sport JO13:1
-
11:30
10:00
Vriend.
Wilhelmina Boys - Best - Berghem Sport JO9:5
-
00:00
-
toernooi
Wilhelmina Boys - Best - Berghem Sport JO8:1
-
00:00
-
toernooi
Zaterdag 20 januari 2018
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Berghem Sport JO19:1 - Zwaluw / VFC JO19-1
-
15:00
14:00
Vriend.
T.O.P. JO17-1 - Berghem Sport JO17:1
-
12:30
11:00
Vriend.
Berghem Sport JO15:1 - Union JO15-1
-
13:00
12:00
Vriend.
Berghem Sport JO15:2 - H.V.C.H. JO15-2
-
14:00
13:15
oefen
Zaterdag 27 januari 2018
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Berghem Sport JO17:1 - Zwaluw / VFC JO17-1
-
15:00
14:00
Vriend.
Berghem Sport JO17:2 - Zwaluw / VFC JO17-2
-
15:00
14:15
Vriend.
Zwaluw / VFC JO15-2 - Berghem Sport JO15:2
-
13:00
11:30
Vriend.
Emplina JO11-1 - Berghem Sport JO11:2
-
09:45
08:30
Vriend.
Emplina JO11-2 - Berghem Sport JO11:3
-
09:45
08:30
Vriend.
Berghem Sport JO10:1 - Emplina JO10-1
-
10:30
09:45
Vriend.
Berghem Sport JO10:2 - Emplina JO10-2
-
10:30
09:45
Vriend.
Berghem Sport JO9:1 - Emplina JO9-1
-
09:15
08:30
Vriend.
Berghem Sport JO9:2 - Emplina JO9-2
-
09:15
08:30
Vriend.
Empina JO8-1 - Berghem Sport JO8:1
-
09:45
08:30
Vriend.