Alle teams

2e

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zondag 29 oktober 2017
FC Uden 2 - Berghem Sport 2
-
12:00
10:00
comp.
Zondag 5 november 2017
Berghem Sport 2 - Nijnsel/TVE Reclame 3
-
11:45
10:45
comp.
Zondag 12 november 2017
Berghem Sport 2 - Volkel 3
-
11:45
10:45
comp.
Zondag 19 november 2017
OSS'20 3 - Berghem Sport 2
-
09:45
07:45
comp.
Zondag 26 november 2017
Berghem Sport 2 - UDI'19/CSU 4
-
11:45
10:45
comp.
2e
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zondag 15 oktober 2017
Berghem Sport 2 - HVCH 5
-
comp.
Zondag 8 oktober 2017
Prinses Irene 3 - Berghem Sport 2
-
comp.
Zondag 1 oktober 2017
Berghem Sport 2 - Odiliapeel/Braks Gro 2
-
comp.
Zondag 24 september 2017
Herpinia 2 - Berghem Sport 2
-
comp.
Zondag 7 mei 2017
Wedstrijd
Score
Prinses Irene 3 - Avesteyn 2
0 - 2
DAW 3 - UDI'19/Beter Bed 4
3 - 1
DSC 2 - Berghem Sport 2
2 - 2
Herpinia 2 - Heeswijk 3
0 - 2
Margriet 3 - HVCH 4
1 - 7
OSS'20 3 - Olympia'18 3
4 - 2
Zondag 30 april 2017
Wedstrijd
Score
UDI'19/Beter Bed 4 - DSC 2
0 - 1
Avesteyn 2 - OSS'20 3
1 - 3
Avesteyn 2 - OSS'20 3
1 - 3
Heeswijk 3 - DAW 3
0 - 0
Berghem Sport 2 - Margriet 3
4 - 1
Olympia'18 3 - Prinses Irene 3
3 - 0
HVCH 4 - Herpinia 2
4 - 1
Stand
1e Per
2e Per
3e Per
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport 2
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW 3
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Uden 2
0
0
0
0
0
0
0
4
Herpinia 2
0
0
0
0
0
0
0
5
HVCH 5
0
0
0
0
0
0
0
6
Juliana Mill 2
0
0
0
0
0
0
0
7
Nijnsel/TVE Reclame 3
0
0
0
0
0
0
0
8
Odiliapeel/Braks Gro 2
0
0
0
0
0
0
0
9
OSS'20 3
0
0
0
0
0
0
0
10
Prinses Irene 3
0
0
0
0
0
0
0
11
UDI'19/CSU 4
0
0
0
0
0
0
0
12
Volkel 3
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport 2
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW 3
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Uden 2
0
0
0
0
0
0
0
4
Herpinia 2
0
0
0
0
0
0
0
5
HVCH 5
0
0
0
0
0
0
0
6
Juliana Mill 2
0
0
0
0
0
0
0
7
Nijnsel/TVE Reclame 3
0
0
0
0
0
0
0
8
Odiliapeel/Braks Gro 2
0
0
0
0
0
0
0
9
OSS'20 3
0
0
0
0
0
0
0
10
Prinses Irene 3
0
0
0
0
0
0
0
11
UDI'19/CSU 4
0
0
0
0
0
0
0
12
Volkel 3
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport 2
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW 3
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Uden 2
0
0
0
0
0
0
0
4
Herpinia 2
0
0
0
0
0
0
0
5
HVCH 5
0
0
0
0
0
0
0
6
Juliana Mill 2
0
0
0
0
0
0
0
7
Nijnsel/TVE Reclame 3
0
0
0
0
0
0
0
8
Odiliapeel/Braks Gro 2
0
0
0
0
0
0
0
9
OSS'20 3
0
0
0
0
0
0
0
10
Prinses Irene 3
0
0
0
0
0
0
0
11
UDI'19/CSU 4
0
0
0
0
0
0
0
12
Volkel 3
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport 2
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW 3
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Uden 2
0
0
0
0
0
0
0
4
Herpinia 2
0
0
0
0
0
0
0
5
HVCH 5
0
0
0
0
0
0
0
6
Juliana Mill 2
0
0
0
0
0
0
0
7
Nijnsel/TVE Reclame 3
0
0
0
0
0
0
0
8
Odiliapeel/Braks Gro 2
0
0
0
0
0
0
0
9
OSS'20 3
0
0
0
0
0
0
0
10
Prinses Irene 3
0
0
0
0
0
0
0
11
UDI'19/CSU 4
0
0
0
0
0
0
0
12
Volkel 3
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
2e
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zondag 17 september 2017
Berghem Sport 2 - Rhode 2
1-5
beker
Zondag 10 september 2017
Berghem Sport 2 - Heeswijk 2
0-3
beker
Zondag 3 september 2017
DVG 2 - Berghem Sport 2
2-2
beker
Maandag 28 augustus 2017
Wedstrijd
Score
Berghem Sport 2 - Nulandia 2
1-3
Margriet 2 - SES 2
6-2
Vrijdag 25 augustus 2017
Wedstrijd
Score
Nulandia 2 - SES 2
4-0
Berghem Sport 2 - Margriet 2
0-3
Maandag 21 augustus 2017
Wedstrijd
Score
SES 2 - Berghem Sport 2
3-1
Margriet 2 - Nulandia 2
1-0
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport 2
0
0
0
0
0
0
0
2
DVG 2
0
0
0
0
0
0
0
3
Heeswijk 2
0
0
0
0
0
0
0
4
Rhode 2
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Aalst, Ryan van
08-09-1998
Aarts, Mart
30-11-1997
Bergen, Freek van
27-05-1994
Boeijen, Nicky
14-03-1994
Brok, Marc den
05-12-1990
Dijkema, Michiel
10-03-1993
Duif, Jeffrey
13-01-1984
Fransen, Bjorn
01-09-1993
Heijden, Milan van der
04-01-1998
Hurk, Erwin van den
03-04-1997
Klaassen, Niels
30-12-1997
Lau, Roy
29-09-1997
Louwrenssen, Mike
29-09-1998
Manders, Daan
22-12-1995
Manders, Bob
29-07-1990
Reuling, Aaron
29-01-1997
Tillaar, Jeroen vd
23-05-1991