Alle teams

JO10-1

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 28 oktober 2017
OSS'20 JO10-1 - Berghem Sport JO10:1
-
08:45
07:30
comp.
Zaterdag 4 november 2017
Berghem Sport JO10:1 - Nulandia JO10-1
-
10:30
09:50
comp.
Zaterdag 11 november 2017
NLC'03 JO10-1 - Berghem Sport JO10:1
-
10:00
08:45
comp.
Zaterdag 18 november 2017
Berghem Sport JO10:1 - DAW JO10-1
-
10:30
09:50
comp.
Zaterdag 25 november 2017
Berghem Sport JO10:1 - Margriet JO10-2
-
10:30
09:50
comp.
JO10-1
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Berghem Sport JO10:1 - S.V. Brandevoort JO10-2
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
UDI'19/CSU JO10-1 - Berghem Sport JO10:1
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Berghem Sport JO10:1 - Blauw Geel'38 JO10-2
-
comp.
Zaterdag 27 mei 2017
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO10-1 - Boekel Sport JO10-1
4 - 2
Woensdag 24 mei 2017
Wedstrijd
Score
Venlosche Boys JO10-1 - Rhode JO10-1
4 - 1
Maandag 22 mei 2017
Wedstrijd
Score
FC de Rakt JO10-1 - Margriet JO10-2
6 - 7
Donderdag 18 mei 2017
Wedstrijd
Score
Boekel Sport JO10-1 - Gemert JO10-2
2 - 0
Woensdag 17 mei 2017
Wedstrijd
Score
TOP JO10-1 - Venlosche Boys JO10-1
6 - 4
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
2
Boekel Sport JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
3
DAW JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
4
HVCH JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
5
Margriet JO10-2
0
0
0
0
0
0
0
6
NLC'03 JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
7
Nulandia JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
8
OSS'20 JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
9
UDI'19/CSU JO10-2
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO10-1
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
OSS'20 JO10-1 - Berghem Sport JO10:1
0-6
beker
Zaterdag 9 september 2017
NLC'03 JO10-1 - Berghem Sport JO10:1
0-5
beker
Zaterdag 2 september 2017
Berghem Sport JO10:1 - Margriet JO10-2
26-0
beker
Zondag 29 januari 2017
Wedstrijd
Score
HVCH JO10-1 - SJO/VITA JO11-1
-
Berghem Sport JO10-1 - OSS'20 JO11
-
Odiliapeel/Braks Gro JO11-1 - VIOS
-
Gassel JO11-2 - Volharding JO11-1
-
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
2
Margriet JO10-2
0
0
0
0
0
0
0
3
NLC'03 JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
4
OSS'20 JO10-1
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Buuts, Thijs
02-03-2008
M
Elbers, Willem
06-01-2008
M
G?rc?, Bunyamin
18-04-2008
M
Herpen, Hidde van
20-02-2008
M
Heuvel, Sam van de
21-03-2008
M
Keijzers, Brent
17-01-2008
M
Kuijpers, Finn
30-06-2008
M
Loon, Yoran van
11-03-2008
M
Schuurmans, Dean
08-03-2008
M