Alle teams

JO11-2

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 11 november 2017
HVCH JO11-2 - Berghem Sport JO11:2
-
10:00
09:00
comp.
Zaterdag 18 november 2017
Berghem Sport JO11:2 - Margriet JO11-3
-
12:30
12:00
comp.
Zaterdag 25 november 2017
ST Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11:2
-
10:00
09:00
comp.
JO11-2
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Margriet JO11-2 - Berghem Sport JO11:2
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
Berghem Sport JO11:2 - EVVC JO11-1
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Prinses Irene JO11-2 - Berghem Sport JO11:2
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
Berghem Sport JO11:2 - OSS'20 JO11-3
-
comp.
Zaterdag 6 mei 2017
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO11-2 - Margriet JO11-2
1 - 0
Volkel JO11-1 - ST Ravenstein/SDDL JO11-1
4 - 2
Festilent JO11-1G - UDI'19/Beter Bed JO11-3
1 - 5
UDI'19/Beter Bed JO11-5 - FC Uden JO11-1
3 - 7
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
2
EVVC JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
3
HVCH JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
4
Margriet JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
5
Margriet JO11-3
0
0
0
0
0
0
0
6
NLC'03 JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
7
Nulandia JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
8
OSS'20 JO11-3
0
0
0
0
0
0
0
9
Prinses Irene JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
10
ST Herpinia/OKSV JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO11-2
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
ST Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11:2
5-2
beker
Zaterdag 9 september 2017
OSS'20 JO11-3 - Berghem Sport JO11:2
3-10
beker
Zaterdag 2 september 2017
Berghem Sport JO11:2 - Margriet JO11-2
6-2
beker
Zaterdag 29 oktober 2016
Wedstrijd
Score
Rhode JO11-4G - Berghem Sport JO11
3-6
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
2
Margriet JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
3
OSS'20 JO11-3
0
0
0
0
0
0
0
4
ST Herpinia/OKSV JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Brinkman, Thijs
26-09-2007
M
Brouwer, Wessel
10-09-2007
M
Ceelen, Ryan
15-12-2007
M
Deutekom, Kyano van
22-10-2007
M
Doganay, Mikail
05-01-2007
M
Krol, Lorenzo
02-06-2007
M
Leest, Bram van der
04-06-2007
M
Robbers, Sem
19-02-2007
M
Verharen, Stan
23-07-2007
M