Alle teams

JO11-4

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 28 oktober 2017
DAW JO11-2 - Berghem Sport JO11:4
-
10:15
09:00
comp.
Zaterdag 4 november 2017
Berghem Sport JO11:4 - OSS'20 JO11-4
-
12:30
12:00
comp.
Zaterdag 11 november 2017
Berghem Sport JO11:4 - Nooit Gedacht JO11-2
-
12:30
12:00
comp.
Zaterdag 18 november 2017
ST SDDL/Ravenstein JO11-1 - Berghem Sport JO11:4
-
11:30
10:15
comp.
Zaterdag 25 november 2017
Berghem Sport JO11:4 - Margriet JO11-5
-
12:30
12:00
comp.
JO11-4
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Berghem Sport JO11:4 - Margriet JO11-3
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
Margriet JO11-4 - Berghem Sport JO11:4
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Berghem Sport JO11:4 - Ruwaard JO11-1
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
Berghem Sport JO11-3 - Berghem Sport JO11:4
-
comp.
Zaterdag 13 mei 2017
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO11-5 - Margriet JO11-5G
6 - 3
Margriet JO11-4G - UDI'19/Beter Bed JO11-6
0 - 2
FC de Rakt JO11-3 - Cito JO11-1
1 - 2
ST Ravenstein/SDDL JO11-3 - Berghem Sport JO11-4
1 - 8
Dinsdag 9 mei 2017
Wedstrijd
Score
Margriet JO11-5G - ST Ravenstein/SDDL JO11-3
8 - 1
Maandag 8 mei 2017
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO11-4 - Festilent JO11-2G
3 - 3
Zaterdag 6 mei 2017
Wedstrijd
Score
Cito JO11-1 - UDI'19/Beter Bed JO11-6
0 - 7
FC de Rakt JO11-3 - Berghem Sport JO11-5
4 - 3
ST Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-4G
2 - 1
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO11-3
0
0
0
0
0
0
0
2
Berghem Sport JO11-4
0
0
0
0
0
0
0
3
DAW JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
4
Margriet JO11-4
0
0
0
0
0
0
0
5
Margriet JO11-5
0
0
0
0
0
0
0
6
Nooit Gedacht JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
7
OSS'20 JO11-4
0
0
0
0
0
0
0
8
Ruwaard JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
9
ST Herpinia/OKSV JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
10
ST Herpinia/OKSV JO11-3
0
0
0
0
0
0
0
11
ST SDDL/Ravenstein JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO11-4
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
Schijndel/DE WIT JO11-4 - Berghem Sport JO11:4
3-3
beker
Zaterdag 9 september 2017
Berghem Sport JO11:4 - Boekel Sport JO11-2
2-9
beker
Zaterdag 2 september 2017
FC Uden JO11-2 - Berghem Sport JO11:4
3-1
beker
Zaterdag 29 oktober 2016
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO11-4 - Margriet JO
1-7
NLC'03 JO11-2 - OSS'20 JO11-5
0-12
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO11-4
0
0
0
0
0
0
0
2
Boekel Sport JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Uden JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
4
Schijndel/DE WIT JO11-4
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Brands, Jesse
10-09-2007
M
Brok, Daan den
13-10-2007
M
Heurkens, Tim
27-02-2007
M
Hohmann, Milo
08-09-2006
M
Lier, Sam van
19-09-2007
M
Ruijs, Jannik
28-02-2008
M
Rutten, Thijs
23-09-2007
M
Steenvoorden, Tygo
03-09-2007
M
Wisse, Niels
14-05-2007
M