Alle teams

JO15-4

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 28 oktober 2017
Berghem Sport JO15:4 - Margriet JO15-4
-
12:30
11:45
comp.
Zaterdag 4 november 2017
Nooit Gedacht JO15-3G - Berghem Sport JO15:4
-
12:45
11:30
comp.
Zaterdag 18 november 2017
Berghem Sport JO15:4 - TOP JO15-4
-
12:30
11:45
comp.
Zaterdag 25 november 2017
Prinses Irene JO15-3G - Berghem Sport JO15:4
-
12:45
11:30
comp.
JO15-4
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Maaskantse Boys JO15-1 - Berghem Sport JO15:4
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
Berghem Sport JO15:4 - NLC'03 JO15-1G
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
DAW JO15-4 - Berghem Sport JO15:4
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
Berghem Sport JO15:4 - HVCH JO15-4
-
comp.
Zaterdag 13 mei 2017
Wedstrijd
Score
HVCH JO15-6 - ST Herpinia/OKSV JO15-2
2 - 0
UDI'19/Beter Bed JO15-7 - Ruwaard JO15-2
3 - 5
Margriet JO15-4 - Berghem Sport JO15-4
3 - 2
Prinses Irene JO15-4G - DAW JO15-4
1 - 8
Donderdag 11 mei 2017
Wedstrijd
Score
DAW JO15-4 - Margriet JO15-4
7 - 1
Zaterdag 6 mei 2017
Wedstrijd
Score
HVCH JO15-6 - UDI'19/Beter Bed JO15-7
8 - 1
Berghem Sport JO15-4 - OSS'20 JO15-5
0 - 2
Ruwaard JO15-2 - Prinses Irene JO15-4G
8 - 1
ST Herpinia/OKSV JO15-2 - Nulandia JO15-3
5 - 2
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
3
HVCH JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
4
Maaskantse Boys JO15-1
0
0
0
0
0
0
0
5
Margriet JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
6
NLC'03 JO15-1G
0
0
0
0
0
0
0
7
Nooit Gedacht JO15-3G
0
0
0
0
0
0
0
8
OSS'20 JO15-5
0
0
0
0
0
0
0
9
Prinses Irene JO15-3G
0
0
0
0
0
0
0
10
TOP JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO15-4
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
DAW JO15-3 - Berghem Sport JO15:4
0-2
beker
Zaterdag 9 september 2017
OSS'20 JO15-5 - Berghem Sport JO15:4
1-1
beker
Zaterdag 2 september 2017
Berghem Sport JO15:4 - TOP JO15-4
5-0
beker
Zaterdag 29 oktober 2016
Wedstrijd
Score
DAW JO15-3 - OSS'20 JO15-6
7-7
Berghem Sport JO15-4 - Estria JO15
0-9
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW JO15-3
0
0
0
0
0
0
0
3
OSS'20 JO15-5
0
0
0
0
0
0
0
4
TOP JO15-4
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Bergers, Sjoerd
27-01-2003
M
Berkom, Lukas van
23-10-2003
M
Bol, Danny
15-12-2003
M
Buys, Mart
31-03-2004
M
Gaal, Kevin van
11-02-2003
M
Geenen, Sander van
29-09-2004
M
Gevelhof, Luuk
13-07-2003
M
Groot, Stan de
23-12-2003
M
Lier, Sven van
25-10-2003
M
Oomen, Bram
29-12-2003
M
Ruijs, Sem
23-10-2003
M
Uden, Tim van
27-11-2003
M
Zuijlen, Ries van
11-07-2003
M
Zwinkels, Stef
17-09-2004
M