Alle teams

JO17-3

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 28 oktober 2017
SJO/VITA JO17-2 - Berghem Sport JO17:3
-
13:00
11:45
comp.
Zaterdag 4 november 2017
Berghem Sport JO17:3 - Maaskantse Boys JO17-1
-
15:00
14:15
comp.
Zaterdag 11 november 2017
Berghem Sport JO17:3 - Margriet JO17-6
-
15:00
14:15
comp.
Zaterdag 18 november 2017
OSS'20 JO17-5 - Berghem Sport JO17:3
-
16:45
15:30
comp.
Zaterdag 25 november 2017
Berghem Sport JO17:3 - OSS'20 JO17-6
-
15:00
14:15
comp.
JO17-3
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Berghem Sport JO17:3 - HVCH JO17-6
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
TOP JO17-4 - Berghem Sport JO17:3
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Berghem Sport JO17:3 - Prinses Irene JO17-3
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
Margriet JO17-5 - Berghem Sport JO17:3
-
comp.
Zaterdag 13 mei 2017
Wedstrijd
Score
OSS'20 JO17-4 - MOSA'14 JO17-1
1 - 0
Volkel JO17-2 - DAW JO17-4
3 - 1
OSS'20 JO17-5 - SCV'58 JO17-1
3 - 1
Hapse Boys JO17-2 - Berghem Sport JO17-3
1 - 1
Woensdag 10 mei 2017
Wedstrijd
Score
OSS'20 JO17-5 - Berghem Sport JO17-3
2 - 0
Zaterdag 6 mei 2017
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO17-3 - OSS'20 JO17-4
5 - 4
UDI'19/Beter Bed JO17-5 - Hapse Boys JO17-2
16 - 3
DAW JO17-4 - SCV'58 JO17-1
0 - 10
MOSA'14 JO17-1 - OSS'20 JO17-5
5 - 3
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO17-3
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW JO17-3
0
0
0
0
0
0
0
3
HVCH JO17-6
0
0
0
0
0
0
0
4
Maaskantse Boys JO17-1
0
0
0
0
0
0
0
5
Margriet JO17-5
0
0
0
0
0
0
0
6
Margriet JO17-6
0
0
0
0
0
0
0
7
NLC'03 JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
8
OSS'20 JO17-5
0
0
0
0
0
0
0
9
OSS'20 JO17-6
0
0
0
0
0
0
0
10
Prinses Irene JO17-3
0
0
0
0
0
0
0
11
SJO/VITA JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
12
TOP JO17-4
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO17-3
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
Margriet JO17-5 - Berghem Sport JO17:3
3-4
beker
Zaterdag 9 september 2017
Berghem Sport JO17:3 - TOP JO17-4
5-3
beker
Zaterdag 29 oktober 2016
Wedstrijd
Score
Berghem Sport JO17-3 - OSS'20 JO17
1-2
TOP JO17-3 - DAW JO17-4
5-2
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO17-3
0
0
0
0
0
0
0
2
Margriet JO17-5
0
0
0
0
0
0
0
3
OSS'20 JO17-6
0
0
0
0
0
0
0
4
TOP JO17-4
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Broek, Teun van den
21-08-2002
M
Erp, Joep van
06-03-2002
M
Erp, Jorg van
01-07-2001
M
Gloudemans, Lars
11-10-2002
M
Janssen, Bernard
10-01-2002
M
Kocken, Thijn
26-10-2002
M
Kruijssen, Edwin
22-02-2002
M
lazkani, Mustafa
11-06-2002
M
Leest, Daan van der
27-08-2002
M
Reijsen, Thijmen van
21-12-2001
M
Staal, Brian
07-06-2002
M
Ulijn, Robin
06-08-2001
M
Velden, Dirk van der
14-02-2001
M
Waal, Huib de
14-02-2002
M
Wittenberg, Ralph
03-03-2003
M