Alle teams

JO8-2

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 28 oktober 2017
Berghem Sport JO8:2 - ST Ravenstein/SDDL JO8-1
-
08:45
08:15
comp.
Zaterdag 4 november 2017
HVCH JO8-3 - Berghem Sport JO8:2
-
09:00
08:00
comp.
Zaterdag 11 november 2017
EVVC JO8-1 - Berghem Sport JO8:2
-
10:00
09:00
comp.
Zaterdag 18 november 2017
Berghem Sport JO8:2 - OSS'20 JO8-2
-
08:45
08:15
comp.
Zaterdag 25 november 2017
FC de Rakt JO8-1 - Berghem Sport JO8:2
-
09:00
08:00
comp.
JO8-2
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
D.A.W. JO8-1 - Berghem Sport JO8:2
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
Berghem Sport JO8:2 - Nooit Gedacht JO8-2
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Margriet JO8-3 - Berghem Sport JO8:2
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
Berghem Sport JO8:2 - TOP JO8-2
-
comp.
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
3
EVVC JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
4
FC de Rakt JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
5
HVCH JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
6
Margriet JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
7
Nooit Gedacht JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
8
OSS'20 JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
9
ST Ravenstein/SDDL JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
10
TOP JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
11
Volkel JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
12
WHV JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO8-2
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
Berghem Sport JO8:2 - DAW JO8-1
2-5
beker
Zaterdag 9 september 2017
Berghem Sport JO8:2 - ST Ravenstein/SDDL JO8-1
5-6
beker
Zaterdag 2 september 2017
Prinses Irene JO8-2 - Berghem Sport JO8:2
1-13
beker
Niet gespeeld voor de beker.
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
3
Prinses Irene JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
4
ST Ravenstein/SDDL JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Erp, Steven van
23-09-2010
M
Guelen, Moos
25-08-2010
M
Hiemstra, Storm
16-05-2010
M
Schaijk, Luuk van
11-04-2010
M
Simsek, Kerem
09-07-2010
M
Sonsbeek, Tijn van
30-11-2010
M
Ven, Jayden van de
09-12-2010
M
Vos, Ties
02-03-2010
M