Alle teams

JO8-4

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 28 oktober 2017
Berghem Sport JO8:4 - MOSA'14 JO8-1
-
08:45
08:15
comp.
Zaterdag 4 november 2017
FC de Rakt JO8-2 - Berghem Sport JO8:4
-
09:00
08:00
comp.
Zaterdag 11 november 2017
Berghem Sport JO8:4 - Prinses Irene JO8-2
-
08:45
08:15
comp.
Zaterdag 18 november 2017
ST Ravenstein/SDDL JO8-2 - Berghem Sport JO8:4
-
09:30
08:30
comp.
Zaterdag 25 november 2017
Berghem Sport JO8:4 - DAW JO8-2
-
08:45
08:15
comp.
JO8-4
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Berghem Sport JO8-3 - Berghem Sport JO8:4
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
Berghem Sport JO8:4 - UDI'19/CSU JO8-4
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Odiliapeel/Braks Gro JO8-1 - Berghem Sport JO8:4
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
Berghem Sport JO8:4 - OSS'20 JO8-3
-
comp.
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
2
Berghem Sport JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
3
DAW JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
4
FC de Rakt JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
5
Festilent JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
6
HVCH JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
7
MOSA'14 JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
8
Odiliapeel/Braks Gro JO8-1
0
0
0
0
0
0
0
9
OSS'20 JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
10
Prinses Irene JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
11
ST Ravenstein/SDDL JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
12
UDI'19/CSU JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO8-4
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
Berghem Sport JO8:4 - HVCH JO8-5
6-11
beker
Zaterdag 9 september 2017
Berghem Sport JO8:4 - DAW JO8-3
8-1
beker
Zaterdag 2 september 2017
Prinses Irene JO8-3 - Berghem Sport JO8:4
6-5
beker
Niet gespeeld voor de beker.
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
2
DAW JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
3
HVCH JO8-5
0
0
0
0
0
0
0
4
Prinses Irene JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Geen oefenwedstrijden.
Aa, Anne van der
04-04-2010
V
Bieman, Lucas den
20-08-2010
M
Bongers, Niels
25-05-2010
M
Fliermans, Lobke
22-08-2010
V
Geenen, Tjeu van
18-02-2010
M
Lichteveld, Rom?e
07-05-2010
M
Ravensteijn, Tim van
10-05-2010
M
Schijndel, Daan van
30-07-2010
M