Alle teams

JO8-6

Competitie
Beker
Oefen
Spelers
Programma
Uitslagen
Stand
Wedstrijd
Scheidsrechter
Aanv.
Aanw.
Soort
Zaterdag 4 november 2017
Berghem Sport JO8:6 - UDI'19/CSU JO8-6
-
08:45
08:15
comp.
Zaterdag 11 november 2017
Prinses Irene JO8-3 - Berghem Sport JO8:6
-
10:15
09:15
comp.
Zaterdag 18 november 2017
Berghem Sport JO8:6 - Berghem Sport JO8-5
-
08:45
08:15
comp.
Zaterdag 25 november 2017
Festilent JO8-3 - Berghem Sport JO8:6
-
09:00
08:00
comp.
JO8-6
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 14 oktober 2017
Berghem Sport JO8:6 - Margriet JO8-4
-
comp.
Zaterdag 7 oktober 2017
OSS'20 JO8-4 - Berghem Sport JO8:6
-
comp.
Zaterdag 30 september 2017
Berghem Sport JO8:6 - UDI'19/CSU JO8-5
-
comp.
Zaterdag 23 september 2017
DAW JO8-3 - Berghem Sport JO8:6
-
comp.
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO8-5
0
0
0
0
0
0
0
2
Berghem Sport JO8-6
0
0
0
0
0
0
0
3
DAW JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
4
Festilent JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
5
HVCH JO8-5
0
0
0
0
0
0
0
6
Margriet JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
7
OSS'20 JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
8
Prinses Irene JO8-3
0
0
0
0
0
0
0
9
UDI'19/CSU JO8-5
0
0
0
0
0
0
0
10
UDI'19/CSU JO8-6
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Stand
Geen geplande bekerwedstrijden.
JO8-6
Alle
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 9 september 2017
Berghem Sport JO8:6 - OSS'20 JO8-4
-
beker
Zaterdag 2 september 2017
TOP JO8-2 - Berghem Sport JO8:6
-
beker
Niet gespeeld voor de beker.
#
Team
G
W
GL
V
P
DV
DT
1
Berghem Sport JO8-6
0
0
0
0
0
0
0
2
OSS'20 JO8-4
0
0
0
0
0
0
0
3
TOP JO8-2
0
0
0
0
0
0
0
G = Gespeeld
W = Gewonnen
GL = Gelijk
V = Verloren
P = Punten
DV = Doelpunten voor
DT = Doelpunten tegen
Programma
Uitslagen
Geen geplande oefenwedstrijden of toernooien.
Wedstrijd
Score
Soort
Zaterdag 16 september 2017
T.O.P. JO8-2 - Berghem Sport JO8:6
-
oefen
Eeten, Arthur van
08-07-2010
M
Hurk, Rijs van den
22-04-2010
M
Lichteveld, Seff
18-10-2011
M
Thiele, Thomas
11-03-2010
M
Zuijdam, Kwint van
27-12-2010
M